iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İzmir Caddesi Necip Bey Apartmanı No : 22 06640 Çankaya/Ankara
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkimizda

Çeşitli düzeydeki sınavlara hazırlık sürecinde deneyimli öğretmenler çoğulcu disiplin anlayışına bağlı kalarak öğrencilere destek olan bir web sitesidir. Türkiye geneli matematik alanında uzmanlaşmış eğitim veren Matematik kursları doğrudan bir araya getirme amacıyla kurulan bir pazar yeri projesidir. Türkiye’nin bütün illerinde hizmet veren projemizde dilediğiniz gibi profil oluşturabilir kursunuzu tanıtabilirsiniz. Projemiz Türkiye’de ilk defa öğretmenlerin veya eğitmenlerin kendilerini tanıttıkları bir platformdur.

Vizyonumuz, Türkiye’nin her ilinde, her ilçesinde öğretmen ihtiyacı olan, özel ders almak isteyen bütün öğrencilerimize yardımcı olmak. Öğretmen ve eğitimcilerin kendilerini geliştirmesine hizmet etmek.

Biz kimiz?
2001 yılından beri özel öğretmen arayan öğrencileri ve velileri, özel ders veren öğretmenler ile “güvenilir” ve “şeffaf” bir ortamda buluşturmayı başaran Türkiye’nin lider özel ders sitesidir.

Amacımız
Özel ders alınabilecek her alanda profesyonel, alanında yetkin eğitmenleri bünyesine kazandırıp kaliteli ders almayı hak eden öğrenciler ile onları buluşturmaktır. Sadelik Mükemmelliktir

Web sitemizi olabilecek en basit ve etkili olacak şekilde dizayn ettik. Web sitemize kayıt olmak isteyen matematik öğretmenleri çok basit ve anlaşılır şekilde adımları doldurup kayıtlarını tamamlamaktadırlar.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

Kurslarımız ve Özel Dersler Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: