iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İzmir Caddesi Necip Bey Apartmanı No : 22 06640 Çankaya/Ankara
trende

Yalçın ALGAN Matematik Kursu Ankara

146
Ürün Fiyatı:
12800
{Kullanıcı Oyu}/5 - (22 {oy})

Yalçın ALGAN Matematik Kursu 2001 yılında kurulmuştur. Matematik Öğretmenidir ve Profesyonel öğrenci koçudur. ilk köy enstitüsünün kurulduğu TRABZON/ Beşikdüzü’nde doğdu.

Yalçın ALGAN Matematik Kursu

Yalçın ALGAN Ankara Matematik Kursu

Eğitim tecrübesine bir çok elit dershanelerde öğretmenlik ve kurucu ortaklık ekledi. Kalabalık ortamlarda öğrenme algısından kaynaklı öğrencilerin matematiğe bakış açısını çok iyi bilmekte.

Yalçın Algan aldığı, 19 Mayıs Üniversitesi. Lisans, Öğretmenlik Sertifikası, Yaşam Koçluğu ve Profesyonel Öğrenci Koçu Unvanına sahiptir. Velilerle durum değerlendirmesi, öğrencileriyle empati ve öğrencilerini başarıya taşıması ona güçlü referanslar kazandırdı.

Yalçın Algan derslerine her zaman hazırlıklı gitti, akıcı akılda kalıcı bir yöntemle ders anlattı, işini severek yaptı. Yaptığı çalışma Planı öğrencisine düzenli ders çalışma alışkanlığı kazandırdı.

Öğrencilerine temel eksikliği, Pratik soru çözme, test tekniği, sıfırlama tekniği ve sınav teknikleri öğreterek onların başarıyı yalamasına sebep oldu. Başarısının mimarı ailesine, öğretmenlerine, öğrencilerine ve velilerime teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kurslarımız ve Özel Dersler Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: