iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İzmir Caddesi Necip Bey Apartmanı No : 22 06640 Çankaya/Ankara
trende

Ankara YKS Matematik Kursu 2023

128
{Kullanıcı Oyu}/5 - (22 {oy})

YKS Matematik Kursu öğrencilerin teorik olarak sıkıntılarının ve eksiklerinin olduğu bölümlere yoğunlaşır.

Tam anlamıyla tüm konularda sınava hazır olmaya odaklıdır. Ayrıca teorik hazırlığın yanı sıra sınav için pratik ve psikolojik anlamda da hazırlıklar sağlanmaktadır. Her ne kadar konuya hakim olunsa da sınav psikolojisi önemli bir etkendir.

YKS Matematik Kursu 2023

Öğrenciler üniversite sınavı yaklaşırken TYT ve AYT oturumu için birçok konu için tekrar yapmaktadır. Sınavdan aylar önce bu konuda etkili bir çalışma düzeni oluşturan öğrenciler diğer öğrencilere nazaran bir adım öndedir.

Öğrencilerin bu konuda daha etkili bir öğretim sürecinden geçmesi için veliler çocuklarını YKS matematik kursu eğitimine yazdırır.  Bu kurs sayesinde öğrenciler disiplinli bir çalışma temposu içinde çalışmalarına devam ederek sınavda başarılı sonuçlar elde eder.

Her öğrencinin zorlandığı dersler farklılık gösterebilir. Öğrencilerin geneli matematik dersinde zorlandığı için bu derse yönelik kurslar daha revaçtadır. YKS Matematik kursu ile öğrencilerin eksik konuları tespit edilerek seviyelere göre sınıflara yerleştirilir. Özellikle günümüzde sınıfların yerine online matematik kursu dahi verilebilmektedir.

Online matematik kursu sayesinde öğrenciler ev içerisinden dahi konularını tekrar edebilir ve öğrenme sürecini devam ettirebilir. Bazı öğrenciler için uzaktan eğitim daha verimli geçebilmektedir. Sınava daha iyi hazırlanmak için sizde YKS matematik kursu araştırması yaparak en iyi olan kurslarla iletişime geçebilirsiniz.

YKS Matematik Kursu İle TYT ve AYT Matematik Konuları 

Özellikle öğrencileri TYT ve AYT gibi iki ayağı bulunan sınavlar bekler. Öğrenciler temel konularda zorluk çekiyorsa bu konuda YKS Matematik Kursu daha iyi bir seçim olabilir. Ancak birçok öğrenci AYT sınavında zorluk çektiği için matematik kursu daha verimli olabilir.

TYT matematik dersinden konular şu şekilde sıralanabilir;

 • Temel Kavramlar
 • Köklü Sayılar
 • Problemler
 • Denklem Çözme
 • Çarpanlara Ayırma
 • Mantık
 • polinomlar
 • Olasılık
 • OBEB OKEK
 • Mutlak Değer
 • Üslü Sayılar
 • Fonksiyonlar
 • İstatistik
 • Karmaşık Sayılar
 • permütasyon
 • Kombinasyon
 • Mantık

Bu tür konularda zorluk çeken öğrenciler kursumuzu tercih edebilir.

AYT matematik dersinin konuları şu şekilde sıralanabilir;

 • Trigonometri
 • logaritma
 • Parabol
 • Karmaşık Sayılar
 • Bazıları
 • Kombinasyon
 • permütasyon
 • Kümeler
 • Temel Kavramlar
 • Sayılar
 • Rasyonel sayılar
 • Basit Eşitsizlikler
 • Mutlak Değer
 • Çarpanlara Ayırma
 • Kartezyen Çarpım
 • Olasılık
 • Mantık
 • Oran Orantı

Bu konularda zorluk çekiyorsanız matematik kursumu sizin için iyi bir seçim olabilir.

Üniversite sınavına hazırlanan tüm öğrenciler bu tür konuların eksikliklerini biran önce gidermeli ve kurs öğretmenlerinin dediklerine uymalıdır.

Matematik kursunda belirlenen müfredat üzerinden işlenen konularda verimlilik için sık sık tekrar yapılmalıdır. Bu işlemler tekrarlanırsa üniversite sınavında başarılı olmak için hiçbir sebep yoktur

Yeni Sistem YKS Matematik Kursu İle Hazırlanmanın Yararları Nelerdir?

2018 yılı itibariyle üniversiteye giriş sınavları iki oturum şeklinde yapılacak olup, sınav genelinde bir sadeleşmeye gidilmiştir. Birinci oturumda matematik konuları özelinde temel matematik konularından yapılacak test sınavının ikinci oturumunda daha kapsamlı matematik soruları yöneltilecektir.

Sistemin yeniden güncellemesi ile ilgili öğrencilerin bir anlam kargaşasına düşmemesi için özel destek alması ise önemli bir gereklilik olarak durmaktadır. Matematik özelinde alınacak olan YKS Matematik Kursu eğitimleri, bu konuda öğrencilere oldukça faydalı olacaktır.

Öğrenci Koçluğu Sistemi İle YKS Matematik Kursu

Özel matematik hocası eşliğinde alınacak olan matematik eğitimleri, yks için en önemli ders olan matematik konusunda sorun yaşanmamasına yardımcı olacaktır. Özellikle öğrenci koçluğu sistemi kullanan bir matematik hocası, aynı zamanda sınava motive etme açısından da faydalı olacaktır.

Öğrenciler, üniversiteye giriş sınavlarında en fazla matematik konularında problem yaşamaktadırlar. Matematik için özel hoca ile çalışmak, eksiklerin zamanında tespit edilmesi, belli olan konu ve formüllerin akılda kalıcı şekilde öğretilmesi ve sonucunda matematik netlerinin artması sağlanır. Fakat bu gelişim için konusunda uzman, yeterli tecrübeye sahip bir matematik öğretmeninden Matematik Kursu alınmalıdır.

Ek İş Değil Tek İş Olarak Verilen YKS Matematik Kursu

Ankara’da 23 yıl gibi uzun bir süredir dershane ve özel ders eğitimi veren Yalçın Algan ise tecrübesi, geliştirdiği öğretme teknikleri ile üniversite hayalleri kuran öğrencilere, en büyük desteği veriyor.

Sınav zamanına kadar her zaman öğrencilerinin yanında olan Yalçın Algan, verdiği birebir, düzenli ve disiplinli eğitim ile öğrencilerin sınavda başarılı olması için yoğun çabalar sarf etmektedir. Matematik ve öğrenci koçluğu konusunda bilgisini, almış olduğu pedagojik formasyon eğitim, profesyonel öğrenci koçu, yaşam koçu ve matematik başarı koçu sertifikaları ile belgeleyen Yalçın Algan YKS Matematik Kurs sistemi ile ayrıcalıklı bir eğitim veriyor.

Verilecek olan YKS Matematik Kursu, ister evinizde ister Kızılay merkezde verilmekte olup, eğitim sadece ders saatleri ile sınırlı kalmıyor. Öğrencinin bireysel çalışma zamanlarında ne zaman ihtiyacı olsa ulaşabildiği bir özel hoca olarak hem matematik netlerinin artması hedeflenirken, hem de öğrencinin sınav stresine girmemesi için özel bir program uygulanır.

Üniversitelere girişte yeni dönem olan YKS yani diğer bir deyiş ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı hazırlıkları oldukça zorlu bir maratondur. İki oturumdan oluşacak olan sınavın birinci oturumunda Temel Yeterlilik Testi dahilinde 40 Sözel, 40 Sayısal soru yer alacak. İkinci oturumda ise her bölümden 40 ‘ar sorunun yer aldığı 160 soru bulunuyor.

Binlerce öğrencinin mezun olarak iyi bir üniversiteye yerleşmek için kıyasıya yarışılan bu sınavda başarıyı elde edebilmek verimli ve planlı çalışmaktan geçmektedir. YKS Matematik özel dersleri ile yapılacak olan çalışmalar sonucunda öğrencilerin büyük bir çoğunluğu hayallerindeki üniversitelerde öğrenci olmuşlardır.

YKS Matematik Kursu programları ile kalabalık ve verimin düşük olduğu çalışma ortamlarına nazaran bire bir öğrencinin istediği saatte yapılan çalışmalarda başarı oranı daha yüksektir.

YKS Matematik Kursu çalışmalarında hocalarımız öğrencilerin öğrenme profilleri, çalışma verimlilikleri gibi birçok farklı parametreyi göz önünde bulundurarak bir çalışma programı hazırlamaktadır. Bu programda hedef maksimum verimliliktir.  Özgüveni tam ve sınava her açıdan hazır bir öğrenci için YKS matematik kursu hocalarımız tarafından verilmektedir.

Sınava hazırlık maratonunda ailelere de büyük yük düşmektedir. Ders saatleri dışında öğrencilerin verimli çalışmalarını sürdürebilmeleri için onlara uygun çalışma ortamları sağlanmalıdır.

Matematik kursu hocalarımız çalışma ortamından, çalışma saatlerine, ders programına ve psikolojik hazırlık sürecine tüm konularda öğrencilere özel çizelgeler hazırlamaktadır.

YKS Matematik Kursu hocalarımız ile öğrencilerin korkulu rüyası olan matematik alanında başarıyı yakalamak daha kolay olacak. Verimli çalışmalar sonucunda sınavda alınacak sonuç ile öğrenciler hayallerindeki üniversitelerde yeni eğitim hayatlarına ulaşmalarında tek engel bizimle iletişime geçmeniz.

Herkes hayallerinin peşinden koşarak yaşar. Bu hayalleri, ideallerimizi gerçekleştirmek için ise hayatta bazı dönüm noktaları vardır. O noktaları geçerek hedefe doğru koşmamız gerekir.

İyi bir meslek sahibi olmasını isteyen bir öğrenci bunun için mutlaka daha lise yıllarında kendine hedef koymalıdır. Kurumumuzda sizleri hedeflerinize ulaştırmak için çalışmalar düzenliyoruz.

Tabi ki de olmazsa olmaz sınavları geçmek, geçerli puanlar almak gerekiyor. TYT sınavı ise öğrencileri üniversiteye götüren bir yoldur. Tyt sınavında yüksek puan almak için en önemli alan olan matematiktir. Matematik genelde yüksekse iyi bir puan alınmaktadır ama düşükse katsayınızı düşürerek sınav puanınızı aşağıya çekmektedir. Biz de kurumumuzda başarınızı desteklemek için size en uygun programı sunuyoruz.

Bildiğimiz üzere  okullarda dersler öğrencilerin genelinin anlama kapasitesi baz alınarak anlatılmaktadır. Onun için öğrenciler dershaneye gitmeyi isterler. Kurumumuzda verdiğimiz özel matematik kursu ile sizde bir adım daha öteye gidebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kurslarımız ve Özel Dersler Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: